fbpx
Menu

polecam

Co? Kto? Gdzie?

Poniżej znajdziecie kilka osób z branży ślubnej, z którymi miałam przyjemność współpracować.
Uważam je za wyjątkowe i z czystym sumieniem mogę polecić:

ShePlays – siostra z wyboru! Muzyk klasyczny – jeśli poszukujecie oprawy na ślub koniecznie sprawdźcie!

Babie Lato – dziewczyny z którymi poznałam się przy okazji organizacji mojego własnego wesela. W ich kompozycjach kwiatowych jestem zakochana, a ponadto samo przebywanie z nimi to przyjemność.

Sabe suknie ślubne – polecam również z własnego doświadczenia – tam właśnie nabyłam moją wymarzoną suknię. Nie spodziewałam się, że wybieranie sukni może przebiegać tak bezboleśnie i w tak miłej atmosferze.
Przy okazji polecam również bloga Basi, która wraz z mamą prowadzi wspomniany wyżej salon.

Nazajutrz film – wyjątkowi i niepowtarzalni. Filmy które tworzą naprawdę są tak przepiękne i wzruszające, że brak mi słów. Warto!

BeMyWife oraz BeMyCake – rodzinna marka, Gabrysia jest fantastyczną konsultantką która wszystko potrafi załatwić, Ania robi przepyszne ciasta i ciasteczka na pięknie prezentujący się słodki stół. (Malinowa chmurka MNIAM!)

Ślub w jurcie – Przemiła Małgosia organizuje śluby w przepięknej jurcie w dowolnym miejscu na ziemi!

Foto – tutaj znajdzie się trochę więcej pozycji, sami przeglądnijcie i wybierzcie czyje portfolio do Was najbardziej przemawia, mi bardzo ciężko zdecydować i na szczęście już nie muszę:
Pan Elegant
Roksana Robi Zdjęcia
Luu Jaworska
MAIA
Ruda Fotografia
Kocięda na ślubach i nasza wspólna sesja, która znalazła się na łamach magazynu Wesele i na sweetwedding.pl TUTAJ

DJ Jegomość – co prawda nie mieliśmy okazji współpracować (niestety!), ale gdybym brała ślub jeszcze raz, to na pewno skusiłabym się na imprezę pod jego przewodnictwem.

W przerwie, pomiędzy wybieraniem sali weselnej i sukni ślubnej, w całym tym amoku, polecam poczytać mój ulubiony blog i książki. Joanna Glogaza o slow fashion i slow life, o tym jak “zwolnić i zacząć żyć”.

A tak już zupełnie w oderwaniu od tematu ślubów, za to w klimacie moim ulubionym, bo skandynawsko-minimalistycznym polecam for.rest – fantastyczny design mojej znajomej ze studiów. Do domu na “kakałko” i do paczki jako wyjątkowy prezent. Jelonek i Dzik to moi faworyci <3